Slazenger 2014 Topuklu Kışlık Bot Modelleri

92636017_tn24_02014 kışlık deri bot sezonu açıldı. ayaklarınız Slazenger bot ile artık  sıcacık kalacak birbirinden güzel bot modelleri ile arkadaşlarınız sizi kıskanacak. Yeni sezonda erkekler kullanıcılar kahverengine merak sardı.

Bu Sezon bayanlarda en fazla tercih edilen kışlık bot modeli topuklu kışlık botlardır. Fiyatlar Kampanyalara ve bot modellerine göre değişmektedir. Botlara Belirli bir süre garanti imkanı sağlanmaktadır. Garanti’de kullanıcı hatası olan botlar garanti poliçelerine uymadığı için garanti dışıdır. Ancak botlar firma tarafından kaynaklanan hatalardan dolayı hasar görmüşse firma tarafından zarar ödenmektedir(Yeni bot verilir,Ücret geri ödenir).Şık giyimleri ile dikkat çeken erkekler bayanların beğenisini kazanıyor.

Kışlık deri botlar bu firma ile artık çok ucuz herkes  kışın ayağına kışlık deri bot alabilecek. Bayanların kışlık deri botlarda tercih ettiği renkler siyah ve kırmızı renklerdir. Bayanlar genelde kışlık bot alırken topuklu ve boğazlı botları tercih ediyorlar.

94124916_tn24_094138611_tn24_0

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar erkek kışlık botlarında 75 ile 125 TL arasında değişmektedir. Kadınlarda fiyat 70 ile 130 tl arasında değişmektedir. Sizde kışın ayağınıza yakışan her tür kışlık botları bu firmada bulabilirsiniz. Bu firmanın size en yakın şubesine giderek kışlık botlarınızı alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>